/home/users/p/popracy/www/143486/html/controllers/../szablony/themes/33//inc/home_fullslider.php

Welcome :)


Witamy w HOTELU BAROK, który położony jest w malowniczej KOTLINIE JELENIOGÓRSKIEJ zaledwie 3 km od kurortu Szklarska Poręba – miasta bardzo chętnie odwiedzanego przez wielu turystów ze względu na swoje walory turystyczne i rekreacyjne, stanowi świetnie usytuowaną bazę wypadową adresowaną w kierunku często odwiedzających nas turystów.

Takie usytuowanie naszego obiektu stanowi atut dla Państwa, ponieważ oferujemy pobyt w zacisznym miejscu z rodzinną atmosferą. Niezapomniane widoki, bliskość przyrody, świeże powietrze - cisza, spokój z dala od zgiełku to to, co dla nas najcenniejsze.

Do dyspozycji Państwa oddajemy: ¨ 12 pokoi 1, 2, 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV- SAT. Łącznie jesteśmy w stanie ugościć 25 osób.
¨ Po przebudzeniu zapraszamy na śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Restaurację w stylu góralskim, co nadaje miejscu specyficznego charakteru. Nasza restauracja mieści do 130 osób serwując przede wszystkim dania kuchni staropolskiej i regionalnej oraz międzynarodowej. Dodatkowo mamy do dyspozycji mniejszą salę restauracyjną mogącą pomieścić 45 osób.

Dla gości zmotoryzowanych mamy parking zamykany, niestrzeżony bezpłatny.

Zajmujemy się również obsługą wszelkich imprez okolicznościowych jak np. wesela, chrzciny, stypy oraz imprezy integracyjne, które mogą być połączone ze szkoleniami, bowiem obiekt nasz posiada salę konferencyjną do 30 osób oraz mniejsze salki seminaryjne mogące łącznie ugościć nawet 200 osób.

Aby Państwa wypoczynek był udany służymy wszelką pomocą oferując przede wszystkim obsługę w języku, niemieckim i rosyjskim oraz współpracujemy z biurem turystycznym służąc doświadczeniem przy organizowaniu wycieczek po okolicach i do Czech.

Postaramy się spełnić Państwa MARZENIA, więc serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Hotelu Barok!

Galeria


Artykuły o regionie


Malownicza Szklarska Poręba

Miejscowość Szklarska to miejsce gdzie można spędzić aktywnie czas i doznaæ wielu niezapomnianych wrażeń. Jest to bowiem wymarzone miejsce do wypoczynku w górach ale i także do uprawiania różnych form sportu i rekreacji. Wychodzi stąd wiele szlaków turystycznych, a wśród nich najbardziej uczęszczana trasa na Szrenicę.

Piękny widok ze Szrenicy

Gdy zdecydujemy się na wyprawę na ten szczyt Karkonoszy i gdy ju¿ uda się nam go zdobyć, bêdziemy mogli rozkoszowaæ siê piêknymi widokami, tak pięknymi, że nie da się ich opisać.

Natomiast wszystkich tych, których interesują mniej pr więcej

ZNAJDZIESZ U NAS


  • Attractions

  • Animal

  • TV in rooms

  • Wifi

LokalizacjaProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.barok.wszklarskiej.pl

tel.Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony